Yükleniyor...

 

DanışmanlıkGenelLgsÖzel DersÖzel Ders Ekibimiz | ozeldersbudur.com

Fen Bilimleri Özel Ders

Alpaslan Altınpınar

Çocuğunuzun okulda ve LGS sınavında başarılı olmasını ve iyi bir lise kazanmasını istiyorsunuz.

Benimle birlikte çalışabilirsiniz. Çünkü;

-İyi bir üniversiteden mezunum (Marmara Üniv.)

-Özel derste 16 yıllık tecrübeye sahibim

-Alanında uzmanım ( 6 adet Fen Bilimleri Soru Kitabının Yazarıyım)

Halen yeni nesil LGS soru kitabı – deneme yazmaktayım.

-Öğrenciye konunun mantığını kavratırım, ezberci eğitimden mümkün oldukça uzak dururum.

-Pratik ve akılda kalıcı yöntemler kullanıyorum. Öğrenciyi geliştirecek seviyesine uygun kaynak kitap kullanır ve tavsiye ederim

-Ders anlatmanın yanında öğrenci koçluğu da yaparım. (ICF uluslararası geçerliliği var)

-Bilfen, Bahçeşehir, Doğa, TED, Okyanus, gibi birçok kolejden öğrenciyle çalıştım. Bu kurumların işleyişini, artısı ve eksisini biliyorum. Ona göre çözüm üretiyorum.

Online birebir dersler de yapmaktayım.(meet – zoom )

Nitelikli okullardaki onlarca öğrencim en iyi referanstır.

 

Matematik Özel Ders

Fatih Cindir

14 yıldır tüm kademelerde görev yaptım. Ortaokul öğrencilerimize okula destek ve matematiği sevdirmeyi amaç bilerek çalışırken 8. sınıf öğrencilerimizi LGS ye en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyorum. Lise öğrencilerime de okula destek ve sınavlara hazırlık çalışmaları yapıyorum.

Şu an kurumsal ve sektörde en ileride olan bir eğitim kurumunda çalışmaktayım.

Her öğrencinin kendine göre bir öğrenme stili olduğundan önce öğrencinin seviyesini belirleyip öğrenme yöntemini keşfederek işe başlar konuyu öğrenciyi sıkmadan anlatmaya çalışır her aşamada öğrenciyi aktif etmeye çalışırım.

 

Türkçe Özel Ders

Esra Gözüdok

11 yıllık mesleki tecrübesi olan, özgün bir formatta her seviyeye uygun ders anlatan bir Türkçe Öğretmeniyim. İlköğretim öğrencilerine Türkçe dersinde okul derslerine takviye, 8. sınıf öğrencilerine LGS hazırlık dersleri veriyorum.

Şu an kurumsal bir eğitim kurumunda çalışmaktayım. bilginin nasıl verilmesi gerektiğini biliyorum. Öğrencilerimin karakter yapısı ve algılama biçimine göre eğitim veriyorum. Öncelikle öğrenciye neyi; niçin ve nasıl anlatacağımı, anlattığım bu bilgilerin kendisinin ne işine yarayacağını söyledikten sonra öğrenme sürecinde nelerle karşı karşıya kalacağımızı kısaca özetliyorum.

 

Sosyal Bilgiler Özel Ders

Furkan Yakut

Amacım Sosyal Bilgiler ve İnkılap Tarihi dersleri konusunda sizlere yardımcı olmak ve eksiklerimizi gidermek olacaktır. Hem öğrenip hem de keyifli vakit geçirmeye hazırsanız başlayabiliriz.

Lgs sürecinde Sınav Koordinatörlüğü ve eğitim koçluğu tecrübemle eksiklerimizi tamamlamak ve daha güzel bir geleceğe birlikte bakabilmek bir öğretmen olarak benim en büyük hayalimdir. O zaman ne diyoruz?

“Derse ne zaman başlıyoruz ?” 😉