Yükleniyor...

 

DanışmanlıkDuyuruGenelÖzel Dersİlkokul Takviye Özel Ders | ozeldersbudur.com

İstanbul İlkokul Özel Ders

Alanında uzman sınıf öğretmenliği lisans mezunu öğretmenlerle

1.sınıflar için okuma yazma eğitimi

2.sınıflar 3.sınıflar 4.sınıflar için okul derslerini pekiştirme ve geliştirme için özel ders programlarımız mevcuttur.

Türkçe, matematik, fen bilimleri, hayat bilgisi derslerinin yanı sıra İngilizce özel dersleri de içine alan paket programla çocukların eğitimi eksik kalmasın!

Yüzyüze veya Online özel ders

Pandemi döneminde online eğitimde istenilen verim alınamayan, ekran başında kalamayan çocuklar için yüz yüze eğitimler mevcuttur.(  Sosyal mesafeye dikkat ederek! )

Derslerimizde öğrencinin yaşı, sınıfı, ders başarı durumu, öğrencinin dikkat dağınıklığı vb özel durumları dikkate alınarak dersin zamanı, süresi ve içeriği ayarlanmaya çalışılır.

Öğrenciye uygun eğitici oyunlarla sıkılması engellenmeye çalışılıp dersin verimi artırılmaya çalışılır.

Derslerimizde öğrencimizin sınıf seviyesi ve akademik durumuna göre okula destek amaçlı ödev takibi, konu tekrarı, test çalışmaları, pekiştirme egzersizleri ve sınavlara hazırlık çalışması yapmaktayız.

Veli-Okul-Öğretmen işbirliğiyle başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür. Bu nedenle derslerden sonra düzenli olarak veli bilgilendirmeye özen gösteririz.

Derslerde nelere dikkat ediliyor?

İlkokula öğrencisine yönelik uyguladığımız özel derslerde; Özellikle ilkokul 2. sınıfta alınan özel derslerimiz öğrencinin eğitimi ve kitap okumayı sevmesine, eğitim sistemine alışmasına, okumasını ve yazmasını geliştirmesine, derslere karşı olumsuz ve mutsuz düşüncelere kapılmayıp okulu ve eğitimi sevdirmeye yönelik olmaktadır. Üniversiteli eğitmenlerimiz yaptıkları ilkokul özel derslerinde öğrencilerin hem derslerine yardımcı olmaktadırlar hem de kitap okumalarına destek vermektedirler. Eğitmenlerimiz, çocukların başlangıç seviyesinde olan eğitim hayatlarını sevebilmeleri için dersleri daha eğlenceli bir şekilde işlemeye özen göstermektedir.

İlkokul 3. sınıf ve 4. sınıf dönemlerinde artık Matematik, Türkçe ve diğer derslerin de daha ciddi işlenmeye başlanmasıyla birlikte öğretmenlerimiz, öğrencilerin derslerini iyi kavramalarına ve başarılı bir eğitim hayatı sürmelerine dikkat ediyorlar. Bu süreçte öğrenci ile okul derslerinin tekrarları yapılıyor, geri kaldığı ya da eksiği olduğu konular varsa üzerinden yeniden geçiliyor; proje ödevleri olması durumunda bu konularda öğrenciye yaratıcı projeler geliştirmesi konusunda destek veriliyor. Çocuğunuz ile gerekli olması halinde ders çalışma programı yapılıp, eğitim konusunda disipline girmesine yardımcı olunuyor.

Detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

 

mail : iletisim@ozeldersbudur.com

Tel   : 506 514 0776