LGS 2023 ile Özel Ders Budur öğrencileri en iyi liselere yerleştiler.. Nitelikli okullar için siz de 2024'te yerinizi alın!

 

AnasayfaSıkça Sorulan Sorular - Özel Ders Budur

Özel Ders Budur size bir mail veya bir telefon yakınlığındadır. Bize ulaşıp tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sizlerle birlikte öğrencimizin başarısı için en uygun çözümü üretmek için buradayız..
ÖZEL DERS BUDUR HAKKINDA

SIKÇA SORULAN SORULAR

Özel Ders Budur ekibi kimlerden oluşur?

Kurucumuz Alpaslan Altınpınar 2003 yılından beri eğitimin farklı kademelerinde çalışmakta ve nitelikli okullarda görev almaktadır. Ayrıca kendi branşında yazdığı yedi adet soru bankası bulunmaktadır. Halen özel bir kurumda Fen bilimleri zümre başkanı olarak görev almakta ve yayınevleri için kurumsal deneme ve kitaplar yazmakta Lgs müfredatını yakından takip etmektedir. Kurucumuz gibi diğer branş öğretmenleri de alanında uzman ve yıllardır birlikte çalışan, aktif olarak öğretmenlik yapan en az on yıl tecrübeli öğretmenlerdir.

Neden Özel Ders Almalıyız?

Her öğrencinin öğrenme hızı farklıdır. Sınıf ortamında kalabalıkta kaybolan öğrencinin açığını kapatmak için birebir öğretim yapmak daha verimli ve hızlı sonuçlar doğurur. Okulda gerekli verimi alamayan öğrenciyi kurs merkezine göndermek de çözüm değildir. Çünkü yine sınıf ortamında olacak ve yeterli ilgiyi göremeyecektir. En verimli eğitim her zaman birebir eğitimdir.

Ekinizde Üniversite Öğrencisi Var mı?

Özel ders budur bünyesinde prensip olarak uzman eğitimcilerle çalışmakta olduğu için bünyesinde görev alan üniversite öğrencisi abi abla vs, yoktur. Bu nedenle üniversite öğrencilerini derse yönlendirmemekteyiz.

Ekibinizdeki Öğretmenler Pedagojik Formasyona Sahip mi?

Özel ders budur ekibi zaten kurumlarda aktif olarak çalışan öğretmenlerden oluşuyor. Bu nedenle tüm öğretmenlerimiz pedagojik eğitim almışlardır. Ekibimizde öğretmenlik mesleği dışında başka mesleklerde görev yapan herhangi bir arkadaşımız yoktur.

Öğretmenler hakkındaki detay bilgilere nasıl ulaşabilirim?

Ekibimiz kısmında bazı öğretmenlerimize ait bilgiler mevcuttur. Ancak çok geniş bir öğretmen ağımız olduğundan tüm öğretmenlerimiz orada yer almıyor. Sizinle öğrencimiz hakkında görüşüp bilgi aldıktan sonra öğrencimizin tarzına en uygun öğretmeni yönlendiriyoruz. Ders öncesinde bilgi almak isterseniz öğretmenimizle telefonla irtibat kurmanıza olanak sağlıyoruz.

Özel ders fiyatları nedir?

Özel ders ücretlerimiz öğrencinizin eğitim seviyesine (ilkokul, ortaokul, lise) öğretmenlerimizin deneyimine, öğretmen ve sizin konumuza göre değişebilmektedir. Ancak ücretler kısmında, belirlenen yıl için bir standart ücret mevcuttur. Tek ders veya paket ders almanıza bağlı olarak da özel ders ücretleri değişebilmektedir. Bize ulaşarak görüşme sağladığınızda net ücret bilgisi alabilirsiniz.

Özel Ders Kursunuz nerede?

Özel ders budur ekibinin sabit bir kurumu olmamakla beraber birçok ilçede kurumsal çözüm ortaklarımız mevcuttur. Bu kurumlardan velilerimiz için gerektiğinde destek yönlendirmesi yapabilmekteyiz.

Özel Dersleriniz Yüz Yüze mi Online mı?

Hem yüz yüze hem de online eğitim vermekteyiz. Hibrit olarak da yapılabiliyor. Örneğin haftada 2 gün eğitim alan bir öğrenci bir gün online bir gün yüz yüze ders almayı da tercih edebilir.

Yüz yüze Dersleri Evde mi Ofiste mi Yapıyorsunuz?

Özel dersleri hem evinizde hem de özel ders ofislerimizde yapabiliriz. Ofiste yapılmasını isterseniz size en yakın kurumsal çözüm ortaklarımız ile iletişime geçip yer zaman ayarlaması yapabiliriz.

Hangi İlçelere Evde Özel Ders Veriyorsunuz?

Evde özel ders hizmetimiz İstanbul’un birçok ilçesinde mevcuttur. Alanında uzman erkek ve kadın öğretmenlerimizden oluşan geniş öğretmen ağımız ile her noktaya hizmet vermeye çalışıyoruz. İstanbul dışından hizmet almak isteyen öğrencilerimiz online özel ders imkanlarından yararlanabilirler.

Özel Ders Başarılarınız nelerdir?

Her yıl sınırlı sayıda öğrenci ile çalışarak nitelikli başarılar elde etmeye çalışıyoruz. Öğretmenlerimiz yıl içinde hem akademik yönden hem de duygusal olarak öğrenciyi motive ederek güzel başarılar için gayret ediyor. Bunun sonucunda öğrencilerimiz İstanbul’un en iyi liselerine yerleşiyorlar. Bizi @ozeldersbudur Instagram hesabından takip ederek paylaştığımız gurur tablolarını görebilirsiniz.

Hangi Yaş Grubuna Özel Ders Veriyorsunuz?

K-12 olarak adlandırılan ilkokuldan üniversiteye kadar olan tüm yaş gruplarına özel ders veriyoruz. Sınav hazırlık okula destek, spor ve sanat dallarında kendi branşında uzman ekibimizle yanınızdayız

Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Sitemizde yer alan özel ders talep formunu doldurarak ders talebi yapabilirsiniz. Ayrıca 0506 514 0776 ile iletişim kurarak da özel ders talebinizi iletebilirsiniz.

Özel Ders Budur Ekibinde Görev Alabilir miyim?

Alanında uzman, çalıştığı öğrenci ve velilerden referans verebilen öğretmenlerimiz insan kaynakları sayfamızdan bize bilgilerini ulaştırdıklarında kendileriyle görüşmekten memnuniyet duyarız.
People ask question. Confused person asking questions, answers and question
sık sorulan sorular