LGS 2023 ile Özel Ders Budur öğrencileri en iyi liselere yerleştiler.. Nitelikli okullar için siz de 2024'te yerinizi alın!

 

DanışmanlıkGenelLgsÖzel DersRehberlikİlkokul Matematik - Fen - Türkçe Özel Ders - Özel Ders Budur

İlkokul Matematik Özel Ders

İlkokul matematik derslerinde temel matematik konularına odaklanılır. Sayıları yorumlama ve anlamlandırma ilkokul öğrencileri için zordur. Yeni ve farklı bir durum olduğu için matematiğe alışmak diğer derslere göre daha zor olabiliyor. İlkokul döneminde sayı değerlerine, toplama çıkarma çarpma bölme gibi dört işleme ve basit geometrik şekillere ağırlık verilir. Bunlar matematiğin temelini oluşturduğu için iyi kavranması büyük bir önem taşıyor.

Öğrencinin matematikle tanıştığı ilk yıllarda matematiği sevmesi gelecek eğitim hayatında da matematiği sevmesi  büyük önem taşıyor. Matematikte ilkokuldan başlayarak lise dönemine kadar, tüm konular birbirinin üzerine konularak devam ettiğinden öğrencinin ilkokul matematik temelini iyi atması çok önemlidir.

Okula başlayan çocuk birçok farklı sebepten dolayı matematik dersine uyum sağlayamayabilir ve geri kalabilir. Bunun nedeni öğrencinin dersi kavrayamaması değil, dersin tam olarak öğrencinin seveceği yönteme uygun olmamasından ve özel birebir eğitimin olmamasından dolayıdır. İlkokul özel dersleri ile öğrencinin anlayabileceği ve sevebileceği yollar izlenerek, öğrenciyle özel olarak ilgilenerek matematik derslerine destek verilmektedir. Geri kaldığı konularda tekrarlar yapılarak, farklı anlatma metotları uygulanarak, haftalık ders çalışma programı ya da günlük ders programı yaparak öğrencinin matematiği sevmesine, anlamasına ve başarılı olmasına yardımcı olunmaktadır.

Detaylı bilgi almak veya Özel ders talebi oluşturmak  için  iletişim kurabilirsiniz

İlkokul Fen Bilgisi – Hayat Bilgisi Özel Ders

İlkokul Fen Bilgisi ve ilkokul Hayat Bilgisi dersleri müfredat olarak hayatın içinden ve yaşam ile alakalı konuları barındırıyor. Fen Bilgisi dersinde madde, ışık, elektrik ve mıknatıs konularına giriş yapılıyor. Hayat Bilgisi dersinde ise çevremiz, ülkemiz, kendimiz hakkında konuların işlendiği bir süreç oluyor. Uzman eğitmenlerimiz Matematik ve Türkçe derslerine yardım etmelerinin yanında Fen Bilgisi ve Hayat Bilgisi derslerinde de ilkokul öğrencisinin özel ihtiyacı, projeleri, eksik kaldığı, tekrar etmek istediği konu veya sınavları olduğunda destek oluyorlar. İhtiyaç olması halinde eğitim koçu, öğrenciye ders programı hazırlama konusunda yardımcı oluyor ve haftalık ders çalışma programı ile öğrencinin gelişimini takip ediyor.

​Detaylı bilgi almak veya Özel ders talebi oluşturmak  için  iletişim kurabilirsiniz.

ilkokul Türkçe Özel Ders

İlkokulda Türkçe derslerinde birinci ve ikinci sınıfta okumayı öğrenme ve kitap okuma üzerine yoğunlaşılmaktadır. Biz de Türkçe derslerinde ilk olarak çocuğun okumayı sevebilmesi ve kitap okuma alışkanlığını elde edebilmesi adına destek veriyoruz. İlkokul çağında öğrencinin kitap okuma alışkanlığını edinebilmesi gelecekte de okuduğunu anlayabilmesi, kendini daha iyi ifade edebilmesi için çok önemlidir.

Üçüncü sınıfla birlikte Türkçe dersinde anlam bilgisi ve yazım bilgisiyle birlikte derslere ağırlık verilmeye başlanıyor. Bu konular ile alakalı olarak öğrencinin geri kaldığı konularda ya da tekrar etmek istediği konularda destek oluyoruz.

ozeldersbudur nitelikli öğretmen kadrosuyla istanbul’da evde özel ders ve tüm Türkiye’de online özel derslerle eğitime destek olmaya devam etmektedir.

İletişim 506 514 0776