LGS 2023 ile Özel Ders Budur öğrencileri en iyi liselere yerleştiler.. Nitelikli okullar için siz de 2024'te yerinizi alın!

 

Özel DersKadıköy Özel Ders - Özel Ders Budur

Kadıköy özel ders hizmetimiz ile alanında tecrübeli özel ders hocalarımızdan okula destek ve LGS-TYT-AYT sınavlarına hazırlık özel ders almak için özel ders talep formumuzu doldurabilirsiniz, veya 0506 514 0776 arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Kadıköy’de hangi özel dersleri alabilirsiniz?

  • İlkokul tüm dersler
  • İngilizce özel ders
  • Ortaokul Fen, Matematik, Türkçe özel ders
  • Lise Fizik, Kimya, Biyoloji özel ders
  • Lise Edebiyat, Coğrafya özel ders

Değişen Lise giriş ve üniversite giriş sınavlarını birebir gözlemleyen ve takip eden özel ders ekibimiz, öğrencilerimizin bu değişime, mantık muhakeme sorularına adapte olmasına en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Özellikle LGS matematik ve TYT matematik bölümlerinde yer alan sözel ve sayısal mantık muhakeme sorularını(yeni nesil sorular) püf noktalarıyla vurgulayan özel ders hocalarımızla öğrencilerimiz öğrenirken eğlenen bir özel ders tecrübesi deneyimlemektedirler.

İster tek ders isterseniz paket program seçebilirsiniz.

Ders ücretleri için buradan bilgi alabilirsiniz.

KOLAYCA ÖZEL DERS TALEP FORMUMUZU DOLDURUN, SİZE HEMEN ULAŞALIM

 

Kadıköy tüm semtlerinde evde özel ders ve online özel dersler ile hizmet vermekteyiz.

Caferağa özel ders ,Osmanağa özel ders ,Rasimpaşa özel ders ,Koşuyolu özel ders ,Acıbadem özel ders ,Hasanpaşa özel ders ,Bostancı özel ders ,Caddebostan özel ders ,Dumlupınar özel ders ,Eğitim mahallesi özel ders,Erenköy özel ders ,Fenerbahçe özel ders ,Feneryolu özel ders ,Fikirtepe özel ders ,Göztepe özel ders, Kozyatağı özel ders ,Merdivenköy özel ders ,Sahrayıcedit özel ders ,Suadiye özel ders ,Zühtüpaşa özel ders ,Ondokuzmayıs özel ders 

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Required fields are marked *