LGS 2023 ile Özel Ders Budur öğrencileri en iyi liselere yerleştiler.. Nitelikli okullar için siz de 2024'te yerinizi alın!

 

AnasayfaKategoriÖzel Ders

/wp-content/uploads/2019/04/img-blog-33-1280x640.jpg

Pandemi döneminde sırasında İstanbul’da veya dönem boyunca farklı şehirde iseniz online olarak eğitime kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

Eğitimlerde zoom veya google meet programı kullanıyoruz.

Mesleklerimiz, görevlerimiz, içinde bulunduğumuz veya ulaşmak istediğimiz kariyer hedefimiz bizim için bir yaşam tarzı oluşturmaktadır. Tercihlerimize, beğenilerimize, ilgi alanlarımıza, becerilerimize uygun bir alanda çalışıyorsak kendimizi mutlu ve başarılı hissederiz. Tatmin olmuş, performansı yüksek, başarılı bir iş hayatı; ne istediğimiz, neye sahip olmamız gerektiği ve nereden başlamamız gerektiğine vereceğimiz cevaplarda gizlidir. Kariyer Koçluğu; kişilerin iş yaşamında hedeflerine ulaşabilmelerine yönelik yapılan, yol haritası, eylem planı ve gerçekleşebilir hedefler oluşturmalarına yönelik profesyonel destek sağlayan hizmettir. Koçluk esnasında; Kişilik Envanteri, Kişisel SWOT Analizi, Meslek Seçimi, Performans Değerlendirme gibi çalışmalar yapılır.

Kariyer koçluğu hizmeti alan bireyler;
•Tutkularını, ne istediklerini fark ederler,
•Bazen aslında ne kadar da doğru yolda olduklarını görürler,
• Hedef koyar ve bunlara ulaşmakta ki cesaretlerini keşfederler
•Kendi potansiyellerinin farkına varırlar,
•Hayatlarına dışarıdan bakabilir, değişimin içlerinde yarattığı ateşi alevlendirirler
•Yaşamlarına mesleki anlamda yön verirken odak noktalarına kendi beklentilerini ve kendilerini mutlu kılacak unsurları almanın önemini ve anlamını fark ederler… Kendimizi yakından tanıdığımızda, güçlü ve zayıf yönlerimizi fark ettiğimizde, seçimlerimizi netleştirmemiz ve hedeflediğimiz yere varmamız hiçte zor değildir. Bunu yapabilmek için ise, hiçbir zaman geç değildir. Önemli olan güçlü bir istek ve harekete geçme arzusudur.

Yıllardır alanında uzman ekibimizle onlarca öğrencimizi en kaliteli liselere taşıdık.

Her bir öğretmenimiz referanslı olarak hizmet vermektedir.

Soru bankası,deneme yazarlığı,kurumsal koordinatörlük gibi görevleri de yapmış öğretmenlerimiz vardır.

Bu ve daha fazla niteliklerin hepsinden öğrenciyi tanıma ve en uygun hedefe yönlendirme için faydalanılmaktadır.

Siz de istanbul’da özeldersbudur kalitesinden faydalanmak için

506 514 0776 ile iletişime geçiniz.