LGS 2023 ile Özel Ders Budur öğrencileri en iyi liselere yerleştiler.. Nitelikli okullar için siz de 2024'te yerinizi alın!

 

AnasayfaKategoriDanışmanlık

kariyer danışmanlığı eğitim danışmanlığı lgs hazırlık özel ders

Sadece sınav hazırlık değil hayatın her alanında yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Yurtdışı dil okulları, yabancı öğrenci programları, yurt içinde ikinci dil desteği,

kariyer planlama ve kurumsal danışmanlık hizmetleri de portföyümüzde bulunmaktadır.

Sizde destek almak istediğiniz konularda alanında uzmanlardan destek almak için

buradan iletişime geçebilirsiniz..

/wp-content/uploads/2019/04/img-portfolio-04-1280x640.jpg

YABANCI ÖĞRENCİ DANIŞMANLIĞI

Yabancı öğrenci danışmanlığımız, yüksek  öğrenim için Türkiye’de okuyan 18-25 yaş arası  gençlerin uyum ve eğitim süreçlerine eşlik eden bir danışmanlık. Türkiye’ye gelen öğrencilerin karşılaşabilecekleri zorluklar ve bu  zorluklarla baş  etme becerileri ve gençler için günlük yaşamlarını kolaylaştırma üzerine odaklanan bir süreç. Öğrenciler danışmanlık sürecinde, evden uzakta olmanın getirdiği baskı ve kaygıyı azaltıyor. Yeni yaşamına daha çabuk uyum sağlıyor ve akademik olarak potansiyelini performansa çeviriyor. Bu  danışmanlık  süreci öğrencinin ihtiyacına göre öğrenciyle birlikte belirleniyor.

Foreign Student Counseling
It is a counseling that accompanies the adjustment and education processes of young people between the ages of 18-25 in Turkey for university.
It is a process that focuses on the difficulties encountered by students coming to Turkey and their ability to cope with these difficulties and on facilitating their daily lives for them.
Students reduce the pressure and anxiety of being away from home during the consulting process.
They adapt more quickly to their new life and turns their academic potential into performance.
This consulting process is determined by the student according to the needs of the student.

/wp-content/uploads/2020/11/odb-kocluk-1280x640.jpg

Öğretmenler İçin Koçluk Becerileri Programımız, Uluslararası Koçluk Federasyonu‘ndan (ICF) 16 saat CCE olarak  onaylanmış bir program.Öğrenme ve yaşam becerileri geliştirmede yeni bir yaklaşım olan koçluk, kısa sürede sonuçlara ulaşması nedeniyle gençleri hayata hazırlayan öğretmenlerin öğrenme yolundaki yeni tercihi.

Öğretmenler İçin Koçluk Becerileri, eğitiminde öğrencilerin başarısını desteklemek için mesleki yaşamlarında koçluk becerilerini kullanmak isteyen öğretmenlerin deneyimsel öğrenme yoluyla yeterliliği ve güvenini artırmayı hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda okul ve sınıf öğrencinin gelişimini destekleyen öğretmen ve öğrenci arasında kurulan güç birliğinden oluşan bir öğrenme ortamı olarak tanımlanıyor. Programı  tamamlayan katılımcılar,  Uluslararası  Koçluk   Federasyonu  (ICF) onaylı  16 saat CCE  Öğretmenler İçin Koçluk Becerileri  sertifikasını  almaya hak  kazanıyor.

/wp-content/uploads/2019/04/img-blog-16-1280x640.jpg

Yurtdışında Dil Eğitimi Yurtdışında dil eğitimi programlarımız ile İngilizceyi yurtdışında öğrenmek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmak için bir adım atman yeterli… Dünyanın konuştuğu dil olan İngilizceyi öğrenmek sanıldığı kadar zor değil…Yanlış öğrenme teknikleri, uzun ve sıkıcı dersler, bitmek bilmeyen ödevler, gramer kalıplarına sıkışan sınavlar, yanlış telaffuz korkusuyla söylenemeyen sözcükler nedeniyle adeta bir travmaya dönüşen İngilizce korkunu yurtdışında dil eğitimi programlarımızla hiç zorlanmadan, ülkenin ve dostlukların keyfini çıkararak yenmen için tüm deneyimimizi seninle paylaşıyoruz.Almanya, İngiltere, Fransa, İrlanda, Kanada, İsveç, Norveç gibi ülkelerde yurtdışı eğitim dil kursları hakkında detaylı bilgi almak için ofisimize bekliyoruz. Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız size yardımcı olacaklardır.