LGS 2023 ile Özel Ders Budur öğrencileri en iyi liselere yerleştiler.. Nitelikli okullar için siz de 2024'te yerinizi alın!

 

AnasayfaKategoriYönetim

kariyer danışmanlığı eğitim danışmanlığı lgs hazırlık özel ders

Sadece sınav hazırlık değil hayatın her alanında yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Yurtdışı dil okulları, yabancı öğrenci programları, yurt içinde ikinci dil desteği,

kariyer planlama ve kurumsal danışmanlık hizmetleri de portföyümüzde bulunmaktadır.

Sizde destek almak istediğiniz konularda alanında uzmanlardan destek almak için

buradan iletişime geçebilirsiniz..

/wp-content/uploads/2020/11/odb-kocluk-1280x640.jpg

Öğretmenler İçin Koçluk Becerileri Programımız, Uluslararası Koçluk Federasyonu‘ndan (ICF) 16 saat CCE olarak  onaylanmış bir program.Öğrenme ve yaşam becerileri geliştirmede yeni bir yaklaşım olan koçluk, kısa sürede sonuçlara ulaşması nedeniyle gençleri hayata hazırlayan öğretmenlerin öğrenme yolundaki yeni tercihi.

Öğretmenler İçin Koçluk Becerileri, eğitiminde öğrencilerin başarısını desteklemek için mesleki yaşamlarında koçluk becerilerini kullanmak isteyen öğretmenlerin deneyimsel öğrenme yoluyla yeterliliği ve güvenini artırmayı hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda okul ve sınıf öğrencinin gelişimini destekleyen öğretmen ve öğrenci arasında kurulan güç birliğinden oluşan bir öğrenme ortamı olarak tanımlanıyor. Programı  tamamlayan katılımcılar,  Uluslararası  Koçluk   Federasyonu  (ICF) onaylı  16 saat CCE  Öğretmenler İçin Koçluk Becerileri  sertifikasını  almaya hak  kazanıyor.